Galeria zdjęć „Kuźni Piastowskiej”

Szukając zdjęć do nowego artykułu trafiliśmy na ciekawą galerię z budowy bloku mieszkalnego w Piastowie, koło Warszawy. Profesjonalne ujęcia, ciekawej architektury, nietypowej szklanej elewacji na parterze, wyglądały naprawdę niesamowicie. Chociaż strona benedom.pl nie jest serwisem z darmowymi fotografiami, to naprawdę miło było popatrzeć.

Bededom to firma deweloperska oferująca mieszkania Piastów, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum stolicy naszego kraju. Po obejrzeniu zdjęć nie tylko samego budynku, ale również jego okolicy, stwierdziliśmy, że to świetne miejsce na mieszkanie dla nowych osób przyjeżdżających do Warszawy za pracą. Czasami łatwiej dojechać z mniejszej miejscowości do pracy, niż przebić się w godzinach szczytu z jednej dzielnicy do drugiej. Według informacji podanych na stronie Benedomu, mieszkańcy mają już teraz łatwy dojazd do zachodnich dzielnic Warszawy, a w planach jest jeszcze wykończenie obwodnicy oraz trasy N-S i węzła Konotopa, które jeszcze bardziej uproszczą ciągi komunikacyjne do miasta.

Mieszkania w „Kuźni Piastowskiej”, bo tak nazywa się cała inwestycja, nawet niewykończone prezentowały się bardzo interesująco na fotografiach. Były bardzo jasne, nie tylko ze względu na białe, otynkowane ściany, ale głównie dlatego że przez okna wpadało dużo naturalnego, słonecznego światła. Do tego bardzo zachęcająco wyglądały balkony oraz loggie. Wg zamieszczonych planów mieszkań, każde ma wyjście na zewnątrz, a większe apartamenty nawet mają po dwie opcje – taras i loggia. Mieszkania trzy- i czteropokojowe w standardzie mają także dodatkową toaletę, co bardzo ułatwia życie całej rodzinie. Przy schematach poszczególnych lokali znaleźliśmy też informację, że deweloper umożliwia zmianę rozkładu pokoi oraz łączenie mieszkań. Dzięki czemu można stworzyć idealne warunki do codziennego życia także pracy, co ma szczególne znaczenie dla freelancer’ów takich jak my.

„Kuźnia Piastowska” to z pewnością atrakcyjna propozycja do zamieszkania w zacisznym miejscu z jednoczesnym łatwym dojazdem do Warszawy.